Kárpátalja színező

A "Kárpátalja Színező" című kiadványunk kifejezetten a legfiatalabbak számára készült, hogy számukra tartalmas és szórakoztató időtöltést nyújtson.

A "Kárpátalja Színező" egy olyan egyedülálló kiadvány, amely lehetővé teszi a gyermekek számára, hogy betekintést nyerjenek a nagydobronyi és beregi keresztszemes hímzés gyönyörű világába. Az óvodások és kisiskolások számára tervezett kifestő nem csupán szórakoztató, hanem fejleszti is a kognitív képességeket, beleértve a számok, színek és arányok megismerését is. Emellett hangsúlyt fektetünk a hagyományőrzésre, így a gyerekek nemcsak szórakoznak, hanem megismerik a kárpátaljai népi kultúra értékeit is.

A "Kárpátalja Színező" kiadványunkban megtalálhatók a legkülönfélébb minták, melyek lehetővé teszik a gyermekek számára, hogy kreativitásukat kibontakoztassák, miközben tanulnak és felfedezik a hagyományos keresztszemes hímzés technikáját.